Kayseri Televizyon Servisi

Şeref Elektronik

Kayseri Televizyon Servisi

Gelişen teknoloji ile birlikte televizyonlarda hem fiziksel olarak hem de donanımsal olarak farklılaşmaya başladı. Çok fonksiyonlu bir hal alan yeni nesil televizyonlar günümüzde giderek yaygınlaşmaya devam ediyor. Eski jenerasyon televizyonlar ise birçok evde kullanılmaya devam ediyor. İşte böyle bir durumda her iki televizyon kategorisine uygun olarak firmamız Tekno Servis onarım hizmet sunmaktadır.

Kayseri’de 30 yılı aşkın bir süredir televizyon servisi olarak hizmetlerimize devam ediyoruz. İster yeni nesil, isterseniz de eski jenerasyon televizyonlarınız olsun büyük titizlik içerisinde onarım çalışmalarını sürdürmekteyiz. Axen, Sunny, Hi-Level, Vestel, Toshiba, Samsung, Beko, Arçelik, LG gibi pek çok markaya ait televizyonlarınızı teknik servis personellerimiz uzmanlık içerisinde tamir etmektedir. Televizyon servisi olarak, Televizyon tamirleri için öncelikle cihazın bulunduğu alanda onarım için çaba gösteriyoruz. Müşterilerimizin televizyonsuz kalmamaları için orada tamir olma imkanı olan tüm cihazları yerinde tamir ederek anında teslim etmekteyiz. Yerinde tamir olması mümkün olmayan cihazları da teknik servis alanımıza getirerek detaylı incelemelerde bulunmaktayız. Ayrıca bu noktada şunu belirtmek istiyoruz; teknik servis alanımıza getirilmesi gereken tüm televizyonlar için nakliye hizmetini ücretsiz olarak sağlamaktayız. Böylece sizlerin hem nakliye aracı bulma konusunda panik yaşamanıza gerek kalmamakta, hem de ekstra ücret ödemenize gerek kalmamaktadır.

Tv servisi hizmetimiz kapsamında Talas, Melikgazi, Kocasinan, Belsin, İldem, Mimsin, Fevziçakmak, Arlparslan başta olmak üzere Kayserinin  tüm noktalarına hizmetimizi ulaştırmaktayız. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem sonucunda firmamız ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren en kısa sürede sizlere çözüm üretecek olan teknik servis personellerimiz belirttiğiniz adresinize ulaşmak üzere yola çıkacaktır. Tekno Servis Televizyon servisi olarak, Temel hedefimiz en kısa sürede sorunu ortadan kaldırarak televizyonunuzun yeniden kullanılabilir hale gelmesini sağlamaktadır.

Firmamız bünyesinde sağlanan tv servisi hizmeti kapsamında kullandığımız yedek parçaların tamamı orijinal yedek parça olma özelliğine sahiptir. Bu sayede sağladığımız hizmetten maksimum verimi alarak televizyonların yeniden arızalanmasını engellemek istemekteyiz. LED TV, LCD TV, Plazma TV ve tüplü tv fark etmeksizin tüm farklı kategorilerde yer alan tv modellerinin tamirini gerçekleştirmekteyiz. Uygun fiyatlandırma politikamız sayesinde televizyonunuzu çok uygun fiyatlarla onararak memnuniyetinizi sağlıyoruz. Tv servisimizi arayarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz sizlere memnuniyetle yardımcı olmak isteriz.