Kayseri Televizyon Kurulumu

Kayseri Televizyon Servisi

Kayseri televizyon tamiri için hangi teknik servis gitmeliyim diye düşünüyorsanız; Şeref Elektronik olarak; firmamızın sektörde 30 yılı aşkın bir süredir hizmet vermekte olduğunu belirtmek isteriz. Dolayısıyla cihazınızın teknik sorunu ne olursa olsun, sizlere tamirat ve genel teknik destek hizmeti de vermeye hazırız.

Kayseri merkez ve ayrıca; Melikgazi, Kocasinan, Talas, Belsin, İldem ilçelerinde de ikamet eden müşterilerimiz firmamız ile gönül rahatlığı ile iletişime geçebilirler. Bizimle iletişime geçtiğiniz zaman, televizyonunuzda ne gibi bir teknik sorun yaşandığına dair kısa bir bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede sizlere tahmini tamir süresini ve tahmini tamirat fiyatını söyleyebilmemiz mümkün olacaktır. Sizlere hem tamirat süresi hem de fiyat konusunda kesin bir bilgi verebilmemiz ise ancak televizyonunuzun teknik arızasını, teknik servis noktamızda incelememiz ile mümkün olacaktır.

Kullandığınız ve bozulan televizyonunuzun markası; Vestel, Arçelik, Axen ya da Suny olabilir. Firmamız yıllardır, her marka ve yeni-eski model tüm TV modelleri için televizyon tamiratı hizmeti vermekte olup, Kayseri TV teknik servisi denildiğinde en güvenilir firmalar arasında yer almayı başarmıştır. Sizler de cihazınızı bizlere güven içerisinde teslim edebilir ve sizlere sunacağımız oldukça makul bir tamirat fiyatı ile gereksiz masrafa girmeden televizyonunuzun kısa bir sürede tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

LED TV – LCD TV – Kayseri TV Tamircisi

Yeni nesil TV modelleri; LED TV ve LCD TV olarak adlandırılmaktadır. Artık “eski” olarak tanımladığımız tüplü TV modelleri de yine teknik servis noktasında bakım ve tamiratını gerçekleştirdiğimiz cihazlar arasındadır. Ancak son yıllarda ince monitör tasarımına sahip olmaları ile LED ve LCD TV’ler (diğer adı ile plazma TV’ler) daha fazla tercih edilmeye başlanmıştır.

Yazılımsal özellikleri bakımından incelediğimizde; uydu alıcısının dahili olması, android işletim sisteminin entegre edilebilmesi, internete bağlanabilir olması gibi ekstra özelliklere sahip olmaları neticesinde hem ev hem de iş yerlerinde plazma TV’ler artık çok daha yaygın olarak kullanılmaktadır.

Kayseri LED TV tamircisi ya da Kayseri LCD TV tamircisi konusunda bizlere güvenebilirsiniz. Çünkü televizyonunuzun hem yazılımsal hem de donanımsal olarak her türlü sorununa, olabilecek en kısa sürede çözüm sunmaktayız. Üstelik sizlere her daim teknik destek hizmeti de vererek, yaşadığınız sorunlar hakkında bilgi sahibi olmanızı ve daha bilinçli bir tüketici olarak cihazınızın uzun vadede verimli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Kayseri TV tamircisi olarak sizlere ekstra masraf çıkartmayı değil, aksine mümkün mertebe piyasa geneline kıyasla oldukça makul bir fiyatlandırma ile cihazınızı sıfır ayarında kullanmaya devam etmenizi amaçlıyoruz. İşte bu amaç doğrultusunda sizlere yıllardır hizmet vermekteyiz. Televizyonunuzun markası ne olursa olsun ayrıca; plazma ya da tüplü de olsa sizlere en iyi çözümü sunmaktayız.

“Televizyonunuzun Sorununa Hemen Çözüm Bulalım”

“Televizyon çalışmıyor ne yapmalıyım” şeklinde düşünen ve soran müşterilerimize ilk önerimiz tabii ki çalışmama sorununu işin uzmanına bırakmalarıdır. Çünkü eğer televizyonunuzun çalışmama sebebi özellikle de donanımsal bir sorundan kaynaklanıyorsa, bu durum karşısında alanında teknik bilgi ve deneyime sahip olmayan bir kişinin müdahalesi hem kişinin kendisine hem de cihaza daha fazla zarar verebilmektedir. İşte bu nedenden dolayı müşterilerimize öncelikli olarak televizyonlarının fişini prizden çekmelerini ve sonrasında eğer Kayseri’de ikamet ediyorlarsa Şeref Elektronik olarak bizlerle iletişime geçerek, televizyonu hakkında kısaca bilgi vermelerini öneriyoruz. Bu sayede ekibimiz televizyonun arıza durumuna dair tahminde bulunacak ve sizlere tamirat sürecine dair uygun fiyat teklifi sunacaktır. Kabul etmeniz durumunda da cihazınızın tamiratı en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

Kayseri televizyon tamiricisi olarak oldukça yaygın bir şekilde karşı karşıya kaldığımız arıza durumlarından bazılarını aşağıdaki gibi sıralandırabiliriz;

  • Televizyon kapandı açılmıyor : İzlerken televizyonun birden bire, durup dururken kapanması ve bir daha açılmaması durumu. Bu durum; devrelerden, prizden ve daha başa nedenlerden kaynaklanabilmektedir.
  • TV kumandası çalışmıyor sorunu : bu sorun cihazın uydu alıcısı ile ilgili olabileceği gibi akıllı tv ise bu durumda da yazılımsal olabilmektedir.
  • Televizyon ses var görüntü yok ya da görüntü var ses yok sorunu
  • Televizyon sinyal yok diyor sorunu yine uydu alıcısına bağlı olarak en sık karşılaştığımız sorunlardan birisidir.
  • Televizyon tivibuyu görmüyor : Tivibu kullanıcılarının en sık karşılaştığı sorunlardan birisi de tivibu ile televizyonun eşleştirilememesi sorunudur ki firmamız bu sorunu da başarılı bir şekilde halletmektedir
  • Televizyon kanalları göstermiyor sorunu da yine cihazın yazılımsal tarafından en çok görünen problemlerden birisidir. Esasında kanalların görünmemesinin pek çok nedeni vardır. Bu nedenlerden birisi de çanak kurulumu ile alakalı olabilmektedir. Özellikle de çanak yeni kurulmuşsa, bu durumda çanağı kuran kişinin çanağı doğru kurmaması ya da güçlü bir şekilde sabitlememiş olması nedeniyle zaman içerisinde bu sorun baş gösterebilmektedir. Ancak bizimle iletişime geçtiğinizde kanallarınızı anında çıkartmaya ve aradığınız, izlemek istediğiniz tüm kanalları sizlere bulmaya hazırız. Daha önce televizyonun kanalları göstermemesi ile ilgili pek çok sorunu çözümledik. Bu bağlamda sizlere de hızlı bir şekilde, oldukça makul bir tamirat fiyatı ile hizmet vermeye hazırız.
  • Televizyon kanal listesi ile ilgili sorular : Yazılımsal sorunlardan birisi olan kanal listesinin silinmesi, güncellenememesi ya da karışması gibi çeşitli sorunları da yine sorunsuz bir şekilde kısa bir sürede hallediyoruz.
  • Televizyon internete bağlanmıyor ya da televizyon youtubea girmiyor. Yeni nesil televizyonlar artık internete bağlanıyor. Bu sayede netflix dizileri izlemek, youtube izlemek ya da web sitelerinde dolaşmak mümkün oluyor. Eğer televizyonunuzu internete bağlayamıyorsanız ya da normalde bağlanıyordu, ancak artık bağlanmıyorsa muhtemelen yazılımsal bir sorun ile karşı karşıyasınız demektir. Ancak merak etmeyin çünkü tamirat merkezimiz her türlü televizyon teknik sorununu kısa bir sürede hallettiği gibi internete ya da youtubea bağlanmama sorununu da çözmektedir.

Tüm bu sorunları ve çok daha fazlasını Kayseri televizyon tamiratı merkezimide büyük bir itinayla çözümlüyoruz. Kayseri’nin neresinde ikamet ediyor olursanız olun, Şeref Elektronik olarak sizlere hizmet vermeye ve televizyonunuz ile ilgili olarak karşılaştığınız teknik sorunları çözümlemeye hazırız.

Kayseri’de Güvenilir TV Teknik Servisi

Biliyoruz ki müşterilerimiz güvenebilecekleri bir yerden hizmet almaya büyük önem vermektedirler. Biz bu sektörde herşeyden önce müşteri memnuniyetine odaklı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Amacımız; müşterilerimizin cihazlarını sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilmelerini sağlamak ve aynı zamanda teknik sorularını en aydınlatıcı bir şekilde yanıtlar sunmaktır. Bu hizmet anlayışı ile sektörde 30 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olup, her daim memnuniyet kazanmış olmanın verdiği güven ile sizlere de çözüm sunmaya hazırız.

Firmamız Kayseri TV tamirat fiyatları bakımından da sizlerin bütçesini düşünerek en makul fiyat teklifini sunmaktadır. Servet harcamanıza gerek kalmadan, oldukça makul bir fiyat ile televizyonunuzun uzman personellerimizce itinayla yapılmasını sağlamak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Suny, BEKO, Vestel, LG, Arçelik ve diğer tüm marka televizyonlar için hizmet veriyoruz. Tüplü televizyon tamiratı için yine bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet telefon numalarımız üzerinden gün içerisinde bizlerle kolay ve hızlı bir şekilde iletişime geçebilmeniz mümkündür.